MERHABA BİLGİ ALMAK İÇİN WHATSAPPDAN ULAŞABİLİRİSNİZ
whatsapp-logo-.png

ÜCRETSİZ   ÜYE OLMAK İÇİN WHATSAPP DAN                          YAZABİLİRSİNİZ

Öncelikle Farmasi Nedir?

Farmasi; doğrudan satış iş modelini uygulayan, İstanbul Ömerli’de 100 bin metre kare alana kurulu Avrupa’nın en büyük entegre tesisine sahip olan yerli ve milli şirkettir. Farmasi; makyaj, parfüm, cilt bakımı, saç bakımı, kişisel bakım, ev temizliği ve gıda takviyesi kategorilerinde binlerce ürünü yüksek kalitede üretmektedir. Farmasi 125 ülkeye ürünlerini ihraç etmekte ve 35 ülkede doğrudan satış iş modeli ile kazanç imkanı sunmaktadır. Alanında Türkiye’de birinci, Dünyada 32. sıradadır. Farmasi ürünleri; insan sağlığı göz önüne alınarak üretilmektedir. Farmasi; büyümesindeki en büyük gücü üretiminde kullandığı ve kırmızı çizgisi olan altın kurallardan almaktadır

Farmasi Altın Kuralları

Farmasi ürünleri ağır metal, Triclosan, Paraben, Fosfat, Formaldehit, Fitalat içermez. Dermatolojik olarak test edilir. GDO’lu bitkiler kullanılmaz. Hayvanlar üzerinde test yapılmaz, hayvansal içerikler kullanmaz. Nesli tükenmekte olan bitkileri kullanmaz. Ürünlerini kendi labaratuvarlarında geliştirilir. GMP (İyi Üretim Uygulaması) standartlarına uygundur.

Doğrudan Satış Nedir?

Doğrudan satış; ürün veya hizmetin tüketiciye doğrudan sunulduğu bir pazarlama tekniğidir. Bu iş modelini 18 yaşını dolduran herkes uygulayabilir. Bu işten kazanç elde etmek isteyen kişiler Doğrudan Satış Derneğine üye olan firmalara kayıt olarak çalışmalarına başlayabilir. Kişi firmaya üye olur ve firma ile son kullanıcı arasındaki köprü görevini gerçekleştirir. Firma üyesi olan kişiye özel imkanlar, özel kampanyalar, satış ve prim kazancı sunar.

Neden Farmasi Üyelik?

Farmasi’nin en büyük avantajı yerli ve milli olmasıdır. Fabrikasında son teknoloji ile üretim yapmasına karşın uygun fiyat ile diğer firmlarla rekabete girebilmektedir. Hammadde ihtiyacının çoğunluğunu kendi tarlarından karşılamaktadır. Ayrıca Farmasi ürünleri herkes tarafından beğenilmekte ve talep görmektedir. Ürünlerin satış ve kullanım potansiyeli çok yüksektir. Marka bilinirliği de yüksek olduğu için ürün satışı yapmak veya yeni üyeler eklemek kolay olduğu için girişimciler hızlı bir şekilde büyüyebilmektedir. Ayrıca yüksek kâr oranı ve kazançlı prim sistemi ile kısa vadeli çalışmalarda bile girişimcilerini mutlu edecek kazançlar sağlamaktadır.

Farmasi İle Nasıl Kazanç Elde Edersiniz?

Farmasi üyelik formunu doldurup Farmasi girişimcisi olduktan sonra 3 şekilde kazanç elde edebilirsiniz.

  • Birincisi; ürünleri doğrudan fabrikadan indirimli fiyata satın alarak ve üyelere özel kampanyalardan faydalanarak tasarruf sağlarsınız.

  • İkincisi; aylık güncellenen kataloğa göre %30 veya %40 kâr ile ürün satışı yaparak kazanç sağlarsınız.

  • Üçüncüsü; sisteme kayıt olmak isteyen kişilerin üyeliklerini tamamlar ve o kişinin altına ekleyeceği tüm üyeler de dahil tüm alışverişlerden minimum %3 maksimum %21 prim kazancı elde edersiniz.

Başlangıçta Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Farmasi’den kazanç elde etmek istiyorsanız atacağınız ilk adım ürünleri tanımaktır. Ne kadar çok ürün tanırsanız o kadar çok satış yapabilir ve yeni üyeler ekleyebilirsiniz. Bunun için de ilk başta Farmasi kampanya ve fırsatlarından en verimli şekilde faydalanmanız gerekmektedir.

Yeni üyeler için iki büyük fırsat vardır. Birincisi Farmasi Başlangıç Setleri, ikincisi Farmasi Hoş Geldin Kampanyasıdır. Başlangıç setleri ile bir çok ürünü çok daha indirimli fiyata deneme sahibi olabilir, hoş geldin kampanyasından da ilk ayınızda bir parfüm kazanabilirsiniz.

Ayrıca kişisel 275 TL veya 500 TL puanlık alışveriş yaptığınızda Farmasi Teşvik Hediyelerini alabilirsiniz. Sponsor kampanyasında ise ay içerisinde 4 yeni üyeniz ve siz 180 TL Puanlık alışveriş yaptığınızda Simbo Blender ya da Farmasi Gül Serisi Seti hediye olarak kazanırsınız.